See below for Facebook Feed


See right sidebar for Twitter Feed

You are here >> Home - News - News Item

News Item

29 April 2022

Medal Meeting 2nd May Timetable and Start Lists



 

  
70mH - Heat 1 at 11.30am
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 89   Ellie Fraser   Wirral AC   F   U13  
3 154   Holly Webster   Wirral AC   F   U13  
4 30   Anna Vavoso   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U13  
5 320   Roxy McHugh   Sale Harriers Manchester   F   U13  
  
70mH - Heat 2 at 11.35am
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 236   Lois Melling   Leigh Harriers & AC   F   U13  
3 215   Lauren Hewitt   Leigh Harriers & AC   F   U13  
4 334   Scarlet Grundy   Wirral AC   F   U13  
5 216   Layla Halton   Bury AC   F   U13  
  
75mH - Heat 1 at 11.45am
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 255   Macy Brett   West Cheshire AC   F   U15  
3 287   Niamh Dolan   Sale Harriers Manchester   F   U15  
4 78   Dylan Kemp   Kirkby Milers   M   U13  
5 296   Olivia Tweddle   City of York AC   F   U15  
6 114   Evie Elliott   Bury AC   F   U15  
  
75mH - Heat 2 at 11.50am
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 20   Amelia Hatton   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U15  
3 224   Libby Cree   Wakefield District Harriers & AC   F   U15  
4 187   Jemima Miles   Bury AC   F   U15  
5 230   Lily Oldale   Sale Harriers Manchester   F   U15  
6 190   Jessica Baxter   Leeds City AC   F   U15  
  
75mH - Heat 3 at 11.55am
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 88   Ellena Walker   Stockport Harriers & AC   F   U15  
3 137   Hannah Keenan   Southport & Waterloo AC   F   U15  
4 64   Charlotte Hughes   Southport & Waterloo AC   F   U15  
5 363   Tomoko Hoshiko   Wirral AC   F   U15  
  
80mH - Heat 1 at 12.05pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 314   Reece Bradley   Crewe & Nantwich AC   M   U15  
3 220   Lewis Shaw   Warrington AC   M   U15  
4 251   Luke Pichler   Blyth RC   M   U15  
5 61   Charlie Wilson   Wirral AC   M   U15  
  
80mH - Heat 2 at 12.10pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 157   Huw Williams   Menai Track & Field   M   U15  
3 223   Liam O'Brien   Sale Harriers Manchester   M   U15  
4 146   Henry Smith   Crewe & Nantwich AC   M   U15  
5 82   Edward Moore   Wirral AC   M   U15  
  
600m - Heat 1 at 12.15pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 112   Eve Beddow   Wirral AC   F   U11  
2 166   Isobel Beddow   Wirral AC   F   U11  
2 136   Gwion Williams   Menai Track & Field   M   U11  
3 284   Nathaniel Ellis   Liverpool Harriers & AC   M   U11  
3 131   Grace Freary   Horwich RMI Harriers   F   U11  
4 354   Thierry Kerr   Leigh Harriers & AC   M   U11  
4 277   Molly Forrester   City of Stoke AC   F   U11  
5 357   Thomas Smout   Wirral AC   M   U11  
5 242   Lucy Delamere   Southport & Waterloo AC   F   U11  
6 266   Matthew Wood   Bolton United Harriers & AC   M   U11  
  
600m - Heat 2 at 12.20pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 26   Aniko Beharrie   Leigh Harriers & AC   F   U11  
2 348   Spencer Jones   Wrexham AC   M   U11  
2 178   James Finnigan   Bury AC   M   U11  
3 286   Nia Manson   West Cheshire AC   F   U11  
3 43   Bee Metcalfe   Leigh Harriers & AC   F   U11  
4 144   Harry Redhead   Kirkby Milers   M   U11  
4 91   Elliot Molineux   Bolton United Harriers & AC   M   U11  
5 42   Beau Rawcliffe   Liverpool Harriers & AC   F   U11  
5 145   Henry Cooper   Bury AC   M   U11  
6 317   Robert Worrall   Liverpool Harriers & AC   M   U11  
  
600m - Heat 3 at 12.25pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 332   Sarah Lawman   Horwich RMI Harriers   F   U11  
2 261   Markus Burgan Harrison   Kirkby Milers   M   U11  
2 310   Rae Vaughan   Leigh Harriers & AC   F   U11  
3 103   Esme Cameron   Liverpool Harriers & AC   F   U11  
3 252   Luke Redpath   Blackley & North Manchester   M   U11  
4 148   Hollie McHugh   Sale Harriers Manchester   F   U11  
4 248   Lucy Valentine   Bolton United Harriers & AC   F   U11  
5 81   Edward Low   Kirkby Milers   M   U11  
5 250   Luke Murphy   Liverpool Harriers & AC   M   U11  
6 316   Robert Hamilton   Leigh Harriers & AC   M   U11  
  
600m - Heat 4 at 12.30pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 336   Scarlett Lyne   East Cheshire   F   U11  
2 151   Holly Laing   Altrincham & District AC   F   U11  
2 234   Lois Green   Bury AC   F   U11  
3 65   Charlotte MacKie   Wirral AC   F   U11  
3 37   Arthur Grenfell   Rossendale Harriers & AC   M   U11  
4 153   Holly Warburton   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U11  
4 351   Summer Holt   Sale Harriers Manchester   F   U11  
5 361   Toby Harrison   Sale Harriers Manchester   M   U11  
5 36   Aron Savage   Kirkby Milers   M   U11  
6 200   Joshua Gregory   Horwich RMI Harriers   M   U11  
  
600m - Heat 5 at 12.35pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 269   Max Sayers   Bury AC   M   U11  
2 279   Mya Black   Trafford AC   F   U11  
3 55   Cayden Holden   Salford Harriers   M   U11  
4 231   Lily Rose Crowe   Altrincham & District AC   F   U11  
5 311   Ralph King-Banks   Salford Harriers   M   U11  
6 299   Oscar Bramer   Altrincham & District AC   M   U11  
  
600m - Heat 6 at 12.40pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 184   Jasmine Greenhalgh   Bolton United Harriers & AC   F   U11  
2 51   Bronwen Soper   Salford Mets   F   U11  
3 245   Lucy Shaw   Salford Harriers   F   U11  
4 197   Joseph Bowden   Trafford AC   M   U11  
5 150   Holly Bellis   Altrincham & District AC   F   U11  
6 207   Katie Smith   Keighley & Craven AC   F   U11  
  
800m - Heat 1 at 12.45pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 272   Michael Phelan   Wirral AC   M   U13  
2 355   Thomas Amaral   Leigh Harriers & AC   M   U15  
3 253   Luke Ward   Southport & Waterloo AC   M   U15  
3 72   Daniel Jones   Southport & Waterloo AC   M   U15  
4 264   Matthew Clark   Preston Harriers   M   U15  
4 5   Adam Link   Preston Harriers   M   U15  
5 120   Felix Benson   Stockport Harriers & AC   M   U15  
5 223   Liam O'Brien   Sale Harriers Manchester   M   U15  
6 224   Libby Cree   Wakefield District Harriers & AC   F   U15  
  
800m - Heat 2 at 12.50pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 329   Sam Thursfield   Wolverhampton & Bilston AC   M   U15  
2 185   Jasmine Wright   Trafford AC   F   U15  
3 98   Emily Purdy   Bury AC   F   U15  
3 323   Ruby Phillips   West Cheshire AC   F   U15  
4 8   Alex Fraser   Sale Harriers Manchester   M   U15  
4 206   Katie Betts   Scunthorpe Harriers AC   F   U15  
5 68   Christopher Parikh   Manchester Harriers & AC   M   U15  
5 276   Molly Carvell   Liverpool Harriers & AC   F   U15  
6 134   Gracie Scott   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U15  
  
800m - Heat 3 at 12.55pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 176   Jake Rowlands   Menai Track & Field   M   U15  
2 138   Hannah Squibbs   Sale Harriers Manchester   F   U15  
3 333   Sasha Bartalotta   Salford Harriers   F   U15  
3 362   Toby Lemon   Deeside AAC   M   U15  
4 196   John Williamson   Leven Valley   M   U15  
4 331   Samuel Ridgway   Preston Harriers   M   U13  
5 219   Lewis Nelson   Preston Harriers   M   U13  
5 122   Finley Marsden   Wirral AC   M   U13  
6 297   Oonagh McManus   Sale Harriers Manchester   F   U13  
  
800m - Heat 4 at 1.00pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 133   Grace Veevers   Southport & Waterloo AC   F   U13  
2 292   Oliver Howell   Sale Harriers Manchester   M   U13  
3 194   Jessica Hodgkinson   Leigh Harriers & AC   F   U15  
3 313   Rebecca Murphy   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
4 141   Harriet Byrnes   Salford Harriers   F   U13  
4 79   Eddy Clark   Southport & Waterloo AC   M   U13  
5 87   Ella Rose Cowan   Wirral AC   F   U15  
5 346   Sophie Haslam   West Cheshire AC   F   U15  
6 370   Zain Fargin   Leeds City AC   M   U13  
  
800m - Heat 5 at 1.05pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 7   Aimee Harling   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U13  
2 78   Dylan Kemp   Kirkby Milers   M   U13  
3 265   Matthew Link   Preston Harriers   M   U15  
3 246   Lucy Smout   Wirral AC   F   U15  
4 154   Holly Webster   Wirral AC   F   U13  
4 309   Rachel Bowden   Trafford AC   F   U15  
5 101   Erika Corns   Burnley AC   F   U15  
5 243   Lucy Dent   Bury AC   F   U13  
6 175   Jake Harrison   Sale Harriers Manchester   M   U13  
  
800m - Heat 6 at 1.10pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 89   Ellie Fraser   Wirral AC   F   U13  
2 262   Marnie Nelson   Pendle AC   F   U13  
3 127   Georgia Twist   Keighley & Craven AC   F   U13  
3 324   Ryley Holden   Salford Harriers   M   U13  
4 35   Archer Blann   Altrincham & District AC   M   U13  
4 105   Esme Clark   Wigan & District Harriers & AC   F   U15  
5 169   Jack Farrington   Salford Harriers   M   U13  
5 238   Lola Richardson   Sale Harriers Manchester   F   U13  
6 344   Sophie Bowman   Trafford AC   F   U15  
  
800m - Heat 7 at 1.15pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 47   Bethany Chadwick   Trafford AC   F   U15  
2 221   Lexie Clarke   Blackley & North Manchester   F   U13  
3 328   Sam Burton   Salford Harriers   M   U13  
3 28   Anna Pilling   Preston Harriers   F   U15  
4 53   Cassian Williams   Liverpool Harriers & AC   M   U13  
4 6   Agatha Wragg   Blackley & North Manchester   F   U13  
5 257   Madeline Appleby   Sale Harriers Manchester   F   U13  
5 167   Isobel Thomas   Trafford AC   F   U15  
6 38   Ava Evans   Trafford AC   F   U13  
  
800m - Heat 8 at 1.20pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 22   Amelie Bramer   Altrincham & District AC   F   U13  
2 301   Owain Williams   Menai Track & Field   M   U13  
3 74   Darcey Mollitt   Leeds City AC   F   U13  
3 165   Isla Cammish   Salford Harriers   F   U15  
4 312   Rebecca Kingston   Leeds City AC   F   U13  
4 303   Paige Brown   Sale Harriers Manchester   F   U15  
5 181   James Warrington   Altrincham & District AC   M   U13  
5 124   Flynn Slattery   Salford Harriers   M   U13  
6 85   Eliza Doyle   Salford Harriers   F   U13  
  
800m - Heat 9 at 1.25pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 164   Isabelle Hope   Salford Harriers   F   U13  
2 29   Anna Thomas   Trafford AC   F   U13  
3 102   Erin Ash   Blackley & North Manchester   F   U13  
3 168   Izzy Auden   Sale Harriers Manchester   F   U15  
4 226   Lilli-Mai McCarthy   Preston Harriers   F   U13  
4 237   Lola Brown   Sale Harriers Manchester   F   U13  
5 3   Abbie Fitzgerald   Stockport Harriers & AC   F   U13  
5 57   Charlie Bennett   Altrincham & District AC   M   U13  
6 335   Scarlett Jarvis   Leigh Harriers & AC   F   U13  
  
800m - Heat 10 at 1.30pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 189   Jessica Baker   Altrincham & District AC   F   U13  
2 31   Annabel Lama   Trafford AC   F   U13  
2 143   Harry Lavery   Southport & Waterloo AC   M   U13  
3 115   Evie Marsh   City of Stoke AC   F   U13  
3 259   Madison Pendlebury   Leigh Harriers & AC   F   U13  
4 352   Tabitha Welch   Altrincham & District AC   F   U13  
4 125   Freya Humble   Blackley & North Manchester   F   U15  
5 214   Kyran Harvey   Leven Valley   M   U13  
5 283   Nathan Walley   Blackley & North Manchester   M   U13  
6 56   Cerys Jones   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
  
100m - Heat 1 at 1.35pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 268   Max Cunningham   Sale Harriers Manchester   M   U15  
2 240   Lucas Ball   Trafford AC   M   U15  
3 128   Gethin Griffith   Menai Track & Field   M   U15  
4 73   Daniel Nuttall   Blackburn Harriers   M   U15  
5 170   Jacob Fisher   Blackburn Harriers   M   U15  
6 24   Amy Rolfe   Trafford AC   F   SEN  
  
100m - Heat 2 at 1.39pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 314   Reece Bradley   Crewe & Nantwich AC   M   U15  
2 282   Natasha Murphy   Southport & Waterloo AC   F   U15  
3 275   Millie Wilkinson   Blyth RC   F   U15  
4 180   James Jackson   Sale Harriers Manchester   M   U15  
5 209   Kenta Brannon   Trafford AC   M   U15  
6 198   Joshua Blackburn   Sale Harriers Manchester   M   U15  
  
100m - Heat 3 at 1.43pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 86   Ella Bibby   Wirral AC   F   U15  
2 88   Ellena Walker   Stockport Harriers & AC   F   U15  
3 287   Niamh Dolan   Sale Harriers Manchester   F   U15  
4 325   Sadie Madigan   Liverpool Harriers & AC   F   U15  
5 315   Renee Adams   Southport & Waterloo AC   F   U15  
6 281   Nancy Marshall   City of York AC   F   U15  
  
100m - Heat 4 at 1.47pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 208   Katy Shirley   Stockport Harriers & AC   F   U15  
2 106   Esther Gomez   Trafford AC   F   U17  
3 358   Tiffany Orduh   Trafford AC   F   U15  
4 254   MacEy Jones   West Cheshire AC   F   U15  
5 199   Joshua Doyle   Sale Harriers Manchester   M   U15  
6 94   Emily Bushnell   Altrincham & District AC   F   U15  
  
100m - Heat 5 at 1.51pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 23   Amy Hewitt   Leigh Harriers & AC   F   U15  
2 293   Olivia Caven   Preston Harriers   F   U15  
3 203   Joshua Stirling   Wirral AC   M   U15  
4 1   Aaron Connell   Preston Harriers   M   U15  
5 63   Charlotte Howe   Wirral AC   F   U15  
6 17   Alice Jones   Liverpool Harriers & AC   F   U15  
  
100m - Heat 6 at 1.55pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 84   Eleanor Rourke   Sale Harriers Manchester   F   U15  
2 239   Louis Arnold   Trafford AC   M   U15  
3 76   Daria Dwyer-Ross   Trafford AC   F   U17  
4 230   Lily Oldale   Sale Harriers Manchester   F   U15  
5 96   Emily Leason   Southport & Waterloo AC   F   U15  
6 67   Chloe Sumner   Altrincham & District AC   F   U15  
  
100m - Heat 7 at 1.59pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 160   Isaac Pickering   Crewe & Nantwich AC   M   U15  
2 280   Mya Stewart   Trafford AC   F   U17  
3 21   Amelia Thompson   Southport & Waterloo AC   F   U15  
4 104   Esmã© McNally   Southport & Waterloo AC   F   U15  
5 109   Eva Melling   Leigh Harriers & AC   F   U15  
6 139   Hannah Stansfield   Altrincham & District AC   F   U15  
  
100m - Heat 8 at 2.03pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 47   Bethany Chadwick   Trafford AC   F   U15  
3 155   Holly Aniston Nguekam Siewe   Trafford AC   F   U17  
4 227   Lilly Dawes   Menai Track & Field   F   U15  
5 285   Neveah Copeland   Skyrac AC   F   U15  
6 113   Evie Bowden   Bolton United Harriers & AC   F   U15  
  
100m - Heat 9 at 2.07pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 318   Rosie Harding   Deeside AAC   F   U15  
3 165   Isla Cammish   Salford Harriers   F   U15  
4 218   Leila Williams   Menai Track & Field   F   U15  
5 235   Lois Jones   Menai Track & Field   F   U15  
  
75m - Heat 1 at 2.11pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 191   Jessica Betts   Scunthorpe Harriers AC   F   U13  
2 305   Philip Sharp   Trafford AC   M   U13  
3 263   Matilda Hall   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
4 18   Allyssia May   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
5 108   Eva Anwyl   Sale Harriers Manchester   F   U13  
6 46   Beth Manson   West Cheshire AC   F   U13  
  
75m - Heat 2 at 2.14pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 210   Kieran Stafford   Sale Harriers Manchester   M   U13  
2 294   Olivia Hepworth   City of Stoke AC   F   U13  
3 320   Roxy McHugh   Sale Harriers Manchester   F   U13  
4 174   Jake Edwards   Southport & Waterloo AC   M   U13  
5 354   Thierry Kerr   Leigh Harriers & AC   M   U11  
6 236   Lois Melling   Leigh Harriers & AC   F   U13  
  
75m - Heat 3 at 2.17pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 77   Dillon Blackhurst   Stockport Harriers & AC   M   U13  
2 112   Eve Beddow   Wirral AC   F   U11  
3 66   Chloe Medard   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
4 10   Alexia Drury   Manchester Harriers & AC   F   U13  
5 229   Lilly-Mai Oswald   Wirral AC   F   U13  
6 166   Isobel Beddow   Wirral AC   F   U11  
  
75m - Heat 4 at 2.20pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 129   Gil Fook   Deeside AAC   M   U13  
2 12   Alfie Dobie   Liverpool Harriers & AC   M   U13  
3 201   Joshua Grundy   Bolton United Harriers & AC   M   U13  
4 347   Sophie Jones   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
5 93   Emily Brazier   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
6 59   Charlie Hayward   Altrincham & District AC   M   U13  
  
75m - Heat 5 at 2.23pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 375   Zoe Nunn   Wirral AC   F   U13  
2 57   Charlie Bennett   Altrincham & District AC   M   U13  
3 215   Lauren Hewitt   Leigh Harriers & AC   F   U13  
4 300   Oscar Pichler   Blyth RC   M   U13  
5 136   Gwion Williams   Menai Track & Field   M   U11  
6 52   Caitlen Collins   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
  
75m - Heat 6 at 2.26pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 339   Serena Omeje   Unattached   F   U13  
2 74   Darcey Mollitt   Leeds City AC   F   U13  
3 6   Agatha Wragg   Blackley & North Manchester   F   U13  
4 25   Amy Smith   Keighley & Craven AC   F   U13  
5 337   Sebastian Casey   Salford Harriers   M   U11  
6 256   Madaline Burke   East Cheshire   F   U13  
  
75m - Heat 7 at 2.29pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 16   Alice Dobson   Southport & Waterloo AC   F   U11  
2 39   Ava Jones   Blackley & North Manchester   F   U13  
3 2   Abbey Brazier   Liverpool Harriers & AC   F   U11  
4 161   Isaac Rourke   Sale Harriers Manchester   M   U13  
5 221   Lexie Clarke   Blackley & North Manchester   F   U13  
6 100   Emme Lowe   Salford Harriers   F   U11  
  
75m - Heat 8 at 2.32pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 37   Arthur Grenfell   Rossendale Harriers & AC   M   U11  
2 262   Marnie Nelson   Pendle AC   F   U13  
3 332   Sarah Lawman   Horwich RMI Harriers   F   U11  
4 172   Jaida Lach   Liverpool Harriers & AC   F   U11  
5 153   Holly Warburton   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U11  
6 126   George Benson   Stockport Harriers & AC   M   U13  
  
75m - Heat 9 at 2.35pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 159   Iris Beca   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
2 288   Noah Rourke   Sale Harriers Manchester   M   U11  
3 286   Nia Manson   West Cheshire AC   F   U11  
4 274   Millie Spink   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
5 364   Whewell Emmie   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
6 50   Bonnie Engel   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
  
75m - Heat 10 at 2.38pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 92   Emilia Bell   Altrincham & District AC   F   U13  
2 65   Charlotte MacKie   Wirral AC   F   U11  
3 348   Spencer Jones   Wrexham AC   M   U11  
4 140   Harriet Brooks   Unattached   F   U13  
5 212   Kristen Badrock   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
6 32   Annabelle Jones   Wrexham AC   F   U13  
  
75m - Heat 11 at 2.41pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 216   Layla Halton   Bury AC   F   U13  
2 279   Mya Black   Trafford AC   F   U11  
3 351   Summer Holt   Sale Harriers Manchester   F   U11  
4 189   Jessica Baker   Altrincham & District AC   F   U13  
5 178   James Finnigan   Bury AC   M   U11  
6 152   Holly McKenna   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
  
75m - Heat 12 at 2.44pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 102   Erin Ash   Blackley & North Manchester   F   U13  
2 295   Olivia Ramirez Nievas   Salford Mets   F   U13  
3 173   Jaiden Connell   Preston Harriers   M   U11  
4 241   Lucie Harper   Liverpool Harriers & AC   F   U11  
5 352   Tabitha Welch   Altrincham & District AC   F   U13  
6 54   Catrin Williams   Menai Track & Field   F   U11  
  
75m - Heat 13 at 2.47pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 211   Kittie Beca   Bolton United Harriers & AC   F   U11  
2 150   Holly Bellis   Altrincham & District AC   F   U11  
3 252   Luke Redpath   Blackley & North Manchester   M   U11  
4 261   Markus Burgan Harrison   Kirkby Milers   M   U11  
5 143   Harry Lavery   Southport & Waterloo AC   M   U13  
6 26   Aniko Beharrie   Leigh Harriers & AC   F   U11  
  
75m - Heat 14 at 2.50pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 81   Edward Low   Kirkby Milers   M   U11  
2 207   Katie Smith   Keighley & Craven AC   F   U11  
3 322   Ruby Dent   Bury AC   F   U11  
4 158   India Gorvett   Blyth RC   F   U11  
5 269   Max Sayers   Bury AC   M   U11  
6 181   James Warrington   Altrincham & District AC   M   U13  
  
75m - Heat 15 at 2.53pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 247   Lucy Sumner   Altrincham & District AC   F   U11  
2 368   William Jones   Liverpool Harriers & AC   M   U11  
3 51   Bronwen Soper   Salford Mets   F   U11  
4 163   Isabella Whittle   Bolton United Harriers & AC   F   U11  
5 188   Jemima Welch   Altrincham & District AC   F   U11  
6 200   Joshua Gregory   Horwich RMI Harriers   M   U11  
  
75m - Heat 16 at 2.56pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 184   Jasmine Greenhalgh   Bolton United Harriers & AC   F   U11  
2 283   Nathan Walley   Blackley & North Manchester   M   U13  
3 204   Jude Webster   Wirral AC   M   U11  
4 27   Anna Hart   Horwich RMI Harriers   F   U11  
5 342   Sofia Riley   Southport & Waterloo AC   F   U13  
6 360   Tobias Ditchfield   Altrincham & District AC   M   U11  
  
200m - Heat 1 at 3.00pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 176   Jake Rowlands   Menai Track & Field   M   U15  
2 240   Lucas Ball   Trafford AC   M   U15  
3 128   Gethin Griffith   Menai Track & Field   M   U15  
4 73   Daniel Nuttall   Blackburn Harriers   M   U15  
5 170   Jacob Fisher   Blackburn Harriers   M   U15  
6 180   James Jackson   Sale Harriers Manchester   M   U15  
  
200m - Heat 2 at 3.04pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 325   Sadie Madigan   Liverpool Harriers & AC   F   U15  
2 270   Menna Pugsley   Shrewsbury AC   F   U15  
3 209   Kenta Brannon   Trafford AC   M   U15  
4 315   Renee Adams   Southport & Waterloo AC   F   U15  
5 198   Joshua Blackburn   Sale Harriers Manchester   M   U15  
6 86   Ella Bibby   Wirral AC   F   U15  
  
200m - Heat 3 at 3.08pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 88   Ellena Walker   Stockport Harriers & AC   F   U15  
2 281   Nancy Marshall   City of York AC   F   U15  
3 203   Joshua Stirling   Wirral AC   M   U15  
4 130   Grace Aimiuwu   Trafford AC   F   U15  
5 338   Senna Gorvett   Blyth RC   F   U15  
6 296   Olivia Tweddle   City of York AC   F   U15  
  
200m - Heat 4 at 3.12pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 101   Erika Corns   Burnley AC   F   U15  
2 239   Louis Arnold   Trafford AC   M   U15  
3 90   Elliot Jones   Stockport Harriers & AC   M   U15  
4 206   Katie Betts   Scunthorpe Harriers AC   F   U15  
5 358   Tiffany Orduh   Trafford AC   F   U15  
6 63   Charlotte Howe   Wirral AC   F   U15  
  
200m - Heat 5 at 3.16pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 20   Amelia Hatton   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U15  
2 76   Daria Dwyer-Ross   Trafford AC   F   U17  
3 149   Hollie-Anne Sudder   Blyth RC   F   U15  
4 137   Hannah Keenan   Southport & Waterloo AC   F   U15  
5 106   Esther Gomez   Trafford AC   F   U17  
6 4   Abigail Kingston   Leeds City AC   F   U15  
  
200m - Heat 6 at 3.20pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 107   Ethan Harvey   Leven Valley   M   U15  
2 280   Mya Stewart   Trafford AC   F   U17  
3 139   Hannah Stansfield   Altrincham & District AC   F   U15  
4 94   Emily Bushnell   Altrincham & District AC   F   U15  
5 17   Alice Jones   Liverpool Harriers & AC   F   U15  
6 109   Eva Melling   Leigh Harriers & AC   F   U15  
  
200m - Heat 7 at 3.24pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 227   Lilly Dawes   Menai Track & Field   F   U15  
2 96   Emily Leason   Southport & Waterloo AC   F   U15  
3 147   Hollie Mayhew   Burnley AC   F   U15  
4 155   Holly Aniston Nguekam Siewe   Trafford AC   F   U17  
5 104   Esmã© McNally   Southport & Waterloo AC   F   U15  
6 208   Katy Shirley   Stockport Harriers & AC   F   U15  
  
150m - Heat 1 at 3.28pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 34   Anthony Lee   Trafford AC   M   U13  
2 201   Joshua Grundy   Bolton United Harriers & AC   M   U13  
3 305   Philip Sharp   Trafford AC   M   U13  
4 18   Allyssia May   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
5 108   Eva Anwyl   Sale Harriers Manchester   F   U13  
6 191   Jessica Betts   Scunthorpe Harriers AC   F   U13  
  
150m - Heat 2 at 3.31pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 354   Thierry Kerr   Leigh Harriers & AC   M   U11  
2 79   Eddy Clark   Southport & Waterloo AC   M   U13  
3 166   Isobel Beddow   Wirral AC   F   U11  
4 192   Jessica Gizon   Burnley AC   F   U13  
5 294   Olivia Hepworth   City of Stoke AC   F   U13  
6 59   Charlie Hayward   Altrincham & District AC   M   U13  
  
150m - Heat 3 at 3.34pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 154   Holly Webster   Wirral AC   F   U13  
2 236   Lois Melling   Leigh Harriers & AC   F   U13  
3 126   George Benson   Stockport Harriers & AC   M   U13  
4 66   Chloe Medard   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
5 292   Oliver Howell   Sale Harriers Manchester   M   U13  
6 320   Roxy McHugh   Sale Harriers Manchester   F   U13  
  
150m - Heat 4 at 3.37pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 78   Dylan Kemp   Kirkby Milers   M   U13  
2 370   Zain Fargin   Leeds City AC   M   U13  
3 122   Finley Marsden   Wirral AC   M   U13  
4 324   Ryley Holden   Salford Harriers   M   U13  
5 345   Sophie Forgrave   Wrexham AC   F   U13  
6 229   Lilly-Mai Oswald   Wirral AC   F   U13  
  
150m - Heat 5 at 3.40pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 277   Molly Forrester   City of Stoke AC   F   U11  
2 174   Jake Edwards   Southport & Waterloo AC   M   U13  
3 46   Beth Manson   West Cheshire AC   F   U13  
4 12   Alfie Dobie   Liverpool Harriers & AC   M   U13  
5 284   Nathaniel Ellis   Liverpool Harriers & AC   M   U11  
6 238   Lola Richardson   Sale Harriers Manchester   F   U13  
  
150m - Heat 6 at 3.43pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 373   Zia Isherwood   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
2 334   Scarlet Grundy   Wirral AC   F   U13  
3 93   Emily Brazier   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
4 52   Caitlen Collins   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
5 262   Marnie Nelson   Pendle AC   F   U13  
6 40   Beatrice Brooks   Stockport Harriers & AC   F   U13  
  
150m - Heat 7 at 3.46pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 91   Elliot Molineux   Bolton United Harriers & AC   M   U11  
2 306   Phoebe Carroll   Sale Harriers Manchester   F   U13  
3 242   Lucy Delamere   Southport & Waterloo AC   F   U11  
4 375   Zoe Nunn   Wirral AC   F   U13  
5 74   Darcey Mollitt   Leeds City AC   F   U13  
6 19   Amelia Harding   Deeside AAC   F   U13  
  
150m - Heat 8 at 3.49pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 123   Florence Beard   City of Stoke AC   F   U13  
2 237   Lola Brown   Sale Harriers Manchester   F   U13  
3 115   Evie Marsh   City of Stoke AC   F   U13  
4 39   Ava Jones   Blackley & North Manchester   F   U13  
5 337   Sebastian Casey   Salford Harriers   M   U11  
6 274   Millie Spink   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
  
150m - Heat 9 at 3.52pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 148   Hollie McHugh   Sale Harriers Manchester   F   U11  
2 256   Madaline Burke   East Cheshire   F   U13  
3 288   Noah Rourke   Sale Harriers Manchester   M   U11  
4 286   Nia Manson   West Cheshire AC   F   U11  
5 50   Bonnie Engel   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
6 364   Whewell Emmie   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
  
150m - Heat 10 at 3.55pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 55   Cayden Holden   Salford Harriers   M   U11  
2 347   Sophie Jones   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
3 37   Arthur Grenfell   Rossendale Harriers & AC   M   U11  
4 100   Emme Lowe   Salford Harriers   F   U11  
5 31   Annabel Lama   Trafford AC   F   U13  
6 295   Olivia Ramirez Nievas   Salford Mets   F   U13  
  
150m - Heat 11 at 3.58pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 140   Harriet Brooks   Unattached   F   U13  
2 2   Abbey Brazier   Liverpool Harriers & AC   F   U11  
3 133   Grace Veevers   Southport & Waterloo AC   F   U13  
4 77   Dillon Blackhurst   Stockport Harriers & AC   M   U13  
5 221   Lexie Clarke   Blackley & North Manchester   F   U13  
6 92   Emilia Bell   Altrincham & District AC   F   U13  
  
150m - Heat 12 at 4.01pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 332   Sarah Lawman   Horwich RMI Harriers   F   U11  
2 259   Madison Pendlebury   Leigh Harriers & AC   F   U13  
3 145   Henry Cooper   Bury AC   M   U11  
4 178   James Finnigan   Bury AC   M   U11  
5 65   Charlotte MacKie   Wirral AC   F   U11  
6 248   Lucy Valentine   Bolton United Harriers & AC   F   U11  
  
150m - Heat 13 at 4.04pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 16   Alice Dobson   Southport & Waterloo AC   F   U11  
2 245   Lucy Shaw   Salford Harriers   F   U11  
3 51   Bronwen Soper   Salford Mets   F   U11  
4 172   Jaida Lach   Liverpool Harriers & AC   F   U11  
5 266   Matthew Wood   Bolton United Harriers & AC   M   U11  
6 152   Holly McKenna   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
  
150m - Heat 14 at 4.07pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 279   Mya Black   Trafford AC   F   U11  
2 261   Markus Burgan Harrison   Kirkby Milers   M   U11  
3 144   Harry Redhead   Kirkby Milers   M   U11  
4 241   Lucie Harper   Liverpool Harriers & AC   F   U11  
5 348   Spencer Jones   Wrexham AC   M   U11  
6 163   Isabella Whittle   Bolton United Harriers & AC   F   U11  
  
150m - Heat 15 at 4.10pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 214   Kyran Harvey   Leven Valley   M   U13  
2 204   Jude Webster   Wirral AC   M   U11  
3 336   Scarlett Lyne   East Cheshire   F   U11  
4 102   Erin Ash   Blackley & North Manchester   F   U13  
5 26   Aniko Beharrie   Leigh Harriers & AC   F   U11  
6 151   Holly Laing   Altrincham & District AC   F   U11  
  
150m - Heat 16 at 4.13pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 27   Anna Hart   Horwich RMI Harriers   F   U11  
2 200   Joshua Gregory   Horwich RMI Harriers   M   U11  
3 231   Lily Rose Crowe   Altrincham & District AC   F   U11  
4 150   Holly Bellis   Altrincham & District AC   F   U11  
5 36   Aron Savage   Kirkby Milers   M   U11  
6 322   Ruby Dent   Bury AC   F   U11  
  
150m - Heat 17 at 4.16pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 360   Tobias Ditchfield   Altrincham & District AC   M   U11  
3 247   Lucy Sumner   Altrincham & District AC   F   U11  
4 368   William Jones   Liverpool Harriers & AC   M   U11  
5 252   Luke Redpath   Blackley & North Manchester   M   U11  
  
150m - Heat 18 at 4.19pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 283   Nathan Walley   Blackley & North Manchester   M   U13  
3 233   Logan Warburton   Blackpool Wyre & Fylde AC   M   U13  
4 158   India Gorvett   Blyth RC   F   U11  
5 184   Jasmine Greenhalgh   Bolton United Harriers & AC   F   U11  
  
300m - Heat 1 at 4.25pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 222   Lexie Ellis   Liverpool Harriers & AC   F   U15  
2 170   Jacob Fisher   Blackburn Harriers   M   U15  
3 73   Daniel Nuttall   Blackburn Harriers   M   U15  
4 128   Gethin Griffith   Menai Track & Field   M   U15  
5 240   Lucas Ball   Trafford AC   M   U15  
6 120   Felix Benson   Stockport Harriers & AC   M   U15  
  
300m - Heat 2 at 4.29pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 326   Sadie Parker   Blyth RC   F   U15  
2 270   Menna Pugsley   Shrewsbury AC   F   U15  
3 298   Ophelia Jones   Trafford AC   F   U15  
4 217   Layla Roden   Rotherham Harriers & AC   F   U15  
5 346   Sophie Haslam   West Cheshire AC   F   U15  
6 68   Christopher Parikh   Manchester Harriers & AC   M   U15  
  
300m - Heat 3 at 4.33pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 265   Matthew Link   Preston Harriers   M   U15  
2 95   Emily Green   Wirral AC   F   U15  
3 5   Adam Link   Preston Harriers   M   U15  
4 323   Ruby Phillips   West Cheshire AC   F   U15  
5 209   Kenta Brannon   Trafford AC   M   U15  
6 271   Mia Makin   Bolton United Harriers & AC   F   U15  
  
300m - Heat 4 at 4.37pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 138   Hannah Squibbs   Sale Harriers Manchester   F   U15  
3 258   Madison Holt   Sale Harriers Manchester   F   U15  
4 190   Jessica Baxter   Leeds City AC   F   U15  
5 228   Lilly Washington   Preston Harriers   F   U15  
6 87   Ella Rose Cowan   Wirral AC   F   U15  
  
300m - Heat 5 at 4.41pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
2 28   Anna Pilling   Preston Harriers   F   U15  
3 20   Amelia Hatton   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U15  
4 107   Ethan Harvey   Leven Valley   M   U15  
5 344   Sophie Bowman   Trafford AC   F   U15  
  
1200m - Heat 1 at 4.45pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 367   William Delamere   Southport & Waterloo AC   M   U13  
2 341   Sienna Jones   Sale Harriers Manchester   F   U13  
3 369   William Kershaw   Blackpool Wyre & Fylde AC   M   U13  
4 70   Conor Quinn   Altrincham & District AC   M   U13  
5 308   Pollyanna Kershaw   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U13  
6 80   Edward Figgins-Barrett   Salford Harriers   M   U13  
7 33   Annaleigh Harrison   City of Stoke AC   F   U13  
8 371   Zara Bratt   City of Stoke AC   F   U13  
9 41   Beatrix Soper   Sale Harriers Manchester   F   U13  
10 233   Logan Warburton   Blackpool Wyre & Fylde AC   M   U13  
11 213   Kristy Leitch   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U13  
12 304   Penelope Boyle   Leven Valley   F   U13  
13 186   Jemima Bradburn   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U13  
  
1200m - Heat 2 at 4.51pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 116   Evie Worrall   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
2 49   Bonita Kewley   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
3 132   Grace Hill   Sale Harriers Manchester   F   U13  
4 179   James Howarth-Linton   Leigh Harriers & AC   M   U13  
5 306   Phoebe Carroll   Sale Harriers Manchester   F   U13  
6 45   Benjamin Mayhew   Burnley AC   M   U13  
7 118   Ewan Leitch   Blackpool Wyre & Fylde AC   M   U13  
8 117   Evie-May Williams   Warrington AC   F   U13  
9 99   Emily Wood   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
10 345   Sophie Forgrave   Wrexham AC   F   U13  
11 32   Annabelle Jones   Wrexham AC   F   U13  
12 9   Alexander Blanchet   Burnley AC   M   U13  
13 342   Sofia Riley   Southport & Waterloo AC   F   U13  
  
1500m - Heat 1 at 5.00pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 110   Evan Grime   Trafford AC   M   U15  
2 289   Oberon Kearney   Wirral AC   M   U15  
3 291   Oliver Gill   Blackburn Harriers   M   U15  
4 273   Miguel Jenkins   Menai Track & Field   M   U15  
5 365   Will McNally   Leven Valley   M   U15  
6 366   William Bailey   Stockport Harriers & AC   M   U15  
7 359   Tim Ye   Trafford AC   M   U15  
8 121   Finlay Dobson   Trafford AC   M   U15  
9 14   Alfie Shiland   Colwyn Bay AC   M   U15  
10 182   Jamie Barber   Salford Harriers   M   U15  
  
1500m - Heat 2 at 5.07pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 111   Evan Lewis   Trafford AC   M   U15  
2 327   Sam Barlow   Salford Harriers   M   U15  
3 356   Thomas Bates   Preston Harriers   M   U15  
4 177   Jake Royle   Sale Harriers Manchester   M   U15  
5 135   Graihagh Turner   Rotherham Harriers & AC   F   U15  
6 162   Isabella Backhouse   Salford Harriers   F   U15  
7 156   Hugh Noden   Macclesfield Harriers & AC   M   U15  
8 69   Cian Taylor   Stockport Harriers & AC   M   U15  
9 319   Rosie Thistlewood   Wakefield District Harriers & AC   F   U15  
10 343   Sophia Nation   Trafford AC   F   U15  
  
1500m - Heat 3 at 5.14pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 11   Alfie Clare   Sale Harriers Manchester   M   U15  
2 58   Charlie Bumstead   Sale Harriers Manchester   M   U15  
3 302   Owen Akins   Southport & Waterloo AC   M   U15  
4 349   Stephen Morgan   Southport & Waterloo AC   M   U15  
5 75   Darcy Slattery   Salford Harriers   F   U15  
6 119   Fay Wheeler   Sale Harriers Manchester   F   U15  
7 307   Pola Golaski   Menai Track & Field   F   U15  
8 374   Zoe Green   Blackburn Harriers   F   U15  
9 244   Lucy Orrell   Wigan & District Harriers & AC   F   U15  
  
Discus - Pool 1 at 12.30pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 25   Amy Smith   Keighley & Craven AC   F   U13  
2 225   Libby Fook   Deeside AAC   F   U13  
3 201   Joshua Grundy   Bolton United Harriers & AC   M   U13  
4 340   Seth Frearson   City of Stoke AC   M   U13  
5 71   Daisy Bennett   Altrincham & District AC   F   U13  
6 90   Elliot Jones   Stockport Harriers & AC   M   U15  
7 192   Jessica Gizon   Burnley AC   F   U13  
8 205   Kara Stoll   West Cheshire AC   F   U15  
9 13   Alfie Dodds   Bolton United Harriers & AC   M   U15  
10 83   Eleanor Peters   Wirral AC   F   U15  
11 330   Samuel Gooddy   Bury AC   M   U15  
12 48   Bethany Pendlebury   Trafford AC   F   U13  
13 160   Isaac Pickering   Crewe & Nantwich AC   M   U15  
14 195   Jessica Wilkins   Altrincham & District AC   F   U15  
15 372   Zara Ogedengbe   Wirral AC   F   U15  
16 183   Jamie Greenhalgh   Bolton United Harriers & AC   M   U15  
17 142   Harriet Wheeler   West Cheshire AC   F   U15  
18 44   Ben Roberts   Preston Harriers   M   U15  
  
Hammer - Pool 1 at 12.00pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 13   Alfie Dodds   Bolton United Harriers & AC   M   U15  
2 330   Samuel Gooddy   Bury AC   M   U15  
3 195   Jessica Wilkins   Altrincham & District AC   F   U15  
4 193   Jessica Higgins   Leigh Harriers & AC   F   U15  
5 83   Eleanor Peters   Wirral AC   F   U15  
6 205   Kara Stoll   West Cheshire AC   F   U15  
  
High Jump - Pool 1 at 12.00pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 304   Penelope Boyle   Leven Valley   F   U13  
2 161   Isaac Rourke   Sale Harriers Manchester   M   U13  
3 321   Ruben Evans-Guillen   Warrington AC   M   U13  
4 290   Oliver Cooper   Bury AC   M   U13  
5 272   Michael Phelan   Wirral AC   M   U13  
6 129   Gil Fook   Deeside AAC   M   U13  
7 263   Matilda Hall   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
8 19   Amelia Harding   Deeside AAC   F   U13  
9 334   Scarlet Grundy   Wirral AC   F   U13  
  
High Jump - Pool 2 at 12.45pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 1   Aaron Connell   Preston Harriers   M   U15  
2 62   Charlotte Austin   West Cheshire AC   F   U15  
3 246   Lucy Smout   Wirral AC   F   U15  
4 94   Emily Bushnell   Altrincham & District AC   F   U15  
5 190   Jessica Baxter   Leeds City AC   F   U15  
6 149   Hollie-Anne Sudder   Blyth RC   F   U15  
7 176   Jake Rowlands   Menai Track & Field   M   U15  
8 67   Chloe Sumner   Altrincham & District AC   F   U15  
9 4   Abigail Kingston   Leeds City AC   F   U15  
10 278   Molly Mills   Stockport Harriers & AC   F   U15  
11 130   Grace Aimiuwu   Trafford AC   F   U15  
12 84   Eleanor Rourke   Sale Harriers Manchester   F   U15  
13 23   Amy Hewitt   Leigh Harriers & AC   F   U15  
14 157   Huw Williams   Menai Track & Field   M   U15  
15 97   Emily Marshall   Kingston-Upon-Hull AC   F   U15  
16 95   Emily Green   Wirral AC   F   U15  
17 251   Luke Pichler   Blyth RC   M   U15  
  
Javelin - Pool 1 at 2.00pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 212   Kristen Badrock   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
2 143   Harry Lavery   Southport & Waterloo AC   M   U13  
3 70   Conor Quinn   Altrincham & District AC   M   U13  
4 56   Cerys Jones   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
5 216   Layla Halton   Bury AC   F   U13  
6 350   Suki Cole   Trafford AC   F   U13  
7 3   Abbie Fitzgerald   Stockport Harriers & AC   F   U13  
8 66   Chloe Medard   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
9 345   Sophie Forgrave   Wrexham AC   F   U13  
10 312   Rebecca Kingston   Leeds City AC   F   U13  
11 340   Seth Frearson   City of Stoke AC   M   U13  
12 32   Annabelle Jones   Wrexham AC   F   U13  
13 321   Ruben Evans-Guillen   Warrington AC   M   U13  
14 129   Gil Fook   Deeside AAC   M   U13  
15 25   Amy Smith   Keighley & Craven AC   F   U13  
16 48   Bethany Pendlebury   Trafford AC   F   U13  
17 34   Anthony Lee   Trafford AC   M   U13  
18 30   Anna Vavoso   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U13  
19 60   Charlie Manship   Deeside AAC   M   U13  
20 290   Oliver Cooper   Bury AC   M   U13  
  
Javelin - Pool 2 at 3.45pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 318   Rosie Harding   Deeside AAC   F   U15  
2 202   Joshua Sarbutts   Southport & Waterloo AC   M   U15  
3 326   Sadie Parker   Blyth RC   F   U15  
4 134   Gracie Scott   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U15  
5 338   Senna Gorvett   Blyth RC   F   U15  
6 64   Charlotte Hughes   Southport & Waterloo AC   F   U15  
7 278   Molly Mills   Stockport Harriers & AC   F   U15  
8 149   Hollie-Anne Sudder   Blyth RC   F   U15  
9 260   Maria Raykova   Sale Harriers Manchester   F   U15  
10 171   Jacob Harwood-Bretnall   Stockport Harriers & AC   M   U15  
11 232   Logan Campbell   Preston Harriers   M   U15  
12 353   Theo Kerr   Unattached   M   U15  
13 82   Edward Moore   Wirral AC   M   U15  
14 160   Isaac Pickering   Crewe & Nantwich AC   M   U15  
15 249   Luke Haslam   West Cheshire AC   M   U15  
16 23   Amy Hewitt   Leigh Harriers & AC   F   U15  
17 330   Samuel Gooddy   Bury AC   M   U15  
18 142   Harriet Wheeler   West Cheshire AC   F   U15  
19 230   Lily Oldale   Sale Harriers Manchester   F   U15  
  
Long Jump - Pool 1 at 12.00pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 36   Aron Savage   Kirkby Milers   M   U11  
2 16   Alice Dobson   Southport & Waterloo AC   F   U11  
3 269   Max Sayers   Bury AC   M   U11  
4 248   Lucy Valentine   Bolton United Harriers & AC   F   U11  
5 81   Edward Low   Kirkby Milers   M   U11  
6 211   Kittie Beca   Bolton United Harriers & AC   F   U11  
7 144   Harry Redhead   Kirkby Milers   M   U11  
8 234   Lois Green   Bury AC   F   U11  
9 158   India Gorvett   Blyth RC   F   U11  
10 54   Catrin Williams   Menai Track & Field   F   U11  
11 91   Elliot Molineux   Bolton United Harriers & AC   M   U11  
12 242   Lucy Delamere   Southport & Waterloo AC   F   U11  
13 207   Katie Smith   Keighley & Craven AC   F   U11  
14 288   Noah Rourke   Sale Harriers Manchester   M   U11  
15 336   Scarlett Lyne   East Cheshire   F   U11  
16 173   Jaiden Connell   Preston Harriers   M   U11  
17 337   Sebastian Casey   Salford Harriers   M   U11  
18 145   Henry Cooper   Bury AC   M   U11  
19 136   Gwion Williams   Menai Track & Field   M   U11  
20 112   Eve Beddow   Wirral AC   F   U11  
  
Long Jump - Pool 2 at 1.15pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 304   Penelope Boyle   Leven Valley   F   U13  
2 225   Libby Fook   Deeside AAC   F   U13  
3 373   Zia Isherwood   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
4 192   Jessica Gizon   Burnley AC   F   U13  
5 31   Annabel Lama   Trafford AC   F   U13  
6 133   Grace Veevers   Southport & Waterloo AC   F   U13  
7 259   Madison Pendlebury   Leigh Harriers & AC   F   U13  
8 19   Amelia Harding   Deeside AAC   F   U13  
9 295   Olivia Ramirez Nievas   Salford Mets   F   U13  
10 3   Abbie Fitzgerald   Stockport Harriers & AC   F   U13  
11 256   Madaline Burke   East Cheshire   F   U13  
12 243   Lucy Dent   Bury AC   F   U13  
13 40   Beatrice Brooks   Stockport Harriers & AC   F   U13  
14 6   Agatha Wragg   Blackley & North Manchester   F   U13  
15 294   Olivia Hepworth   City of Stoke AC   F   U13  
16 15   Alice Arrowsmith   Horwich RMI Harriers   F   U13  
17 215   Lauren Hewitt   Leigh Harriers & AC   F   U13  
18 10   Alexia Drury   Manchester Harriers & AC   F   U13  
  
Long Jump - Pool 3 at 2.15pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 300   Oscar Pichler   Blyth RC   M   U13  
2 179   James Howarth-Linton   Leigh Harriers & AC   M   U13  
3 292   Oliver Howell   Sale Harriers Manchester   M   U13  
4 122   Finley Marsden   Wirral AC   M   U13  
5 210   Kieran Stafford   Sale Harriers Manchester   M   U13  
  
Long Jump - Pool 4 at 2.45pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 227   Lilly Dawes   Menai Track & Field   F   U15  
2 309   Rachel Bowden   Trafford AC   F   U15  
3 105   Esme Clark   Wigan & District Harriers & AC   F   U15  
4 318   Rosie Harding   Deeside AAC   F   U15  
5 285   Neveah Copeland   Skyrac AC   F   U15  
6 21   Amelia Thompson   Southport & Waterloo AC   F   U15  
7 87   Ella Rose Cowan   Wirral AC   F   U15  
8 101   Erika Corns   Burnley AC   F   U15  
9 64   Charlotte Hughes   Southport & Waterloo AC   F   U15  
10 293   Olivia Caven   Preston Harriers   F   U15  
11 137   Hannah Keenan   Southport & Waterloo AC   F   U15  
12 224   Libby Cree   Wakefield District Harriers & AC   F   U15  
13 4   Abigail Kingston   Leeds City AC   F   U15  
14 254   MacEy Jones   West Cheshire AC   F   U15  
15 296   Olivia Tweddle   City of York AC   F   U15  
16 346   Sophie Haslam   West Cheshire AC   F   U15  
17 338   Senna Gorvett   Blyth RC   F   U15  
18 372   Zara Ogedengbe   Wirral AC   F   U15  
19 275   Millie Wilkinson   Blyth RC   F   U15  
20 326   Sadie Parker   Blyth RC   F   U15  
  
Long Jump - Pool 5 at 4.15pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 171   Jacob Harwood-Bretnall   Stockport Harriers & AC   M   U15  
2 203   Joshua Stirling   Wirral AC   M   U15  
3 199   Joshua Doyle   Sale Harriers Manchester   M   U15  
4 61   Charlie Wilson   Wirral AC   M   U15  
5 265   Matthew Link   Preston Harriers   M   U15  
6 1   Aaron Connell   Preston Harriers   M   U15  
7 146   Henry Smith   Crewe & Nantwich AC   M   U15  
8 68   Christopher Parikh   Manchester Harriers & AC   M   U15  
9 5   Adam Link   Preston Harriers   M   U15  
10 232   Logan Campbell   Preston Harriers   M   U15  
11 251   Luke Pichler   Blyth RC   M   U15  
  
Shot - Pool 1 at 2.30pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 147   Hollie Mayhew   Burnley AC   F   U15  
2 235   Lois Jones   Menai Track & Field   F   U15  
3 202   Joshua Sarbutts   Southport & Waterloo AC   M   U15  
4 90   Elliot Jones   Stockport Harriers & AC   M   U15  
5 139   Hannah Stansfield   Altrincham & District AC   F   U15  
6 84   Eleanor Rourke   Sale Harriers Manchester   F   U15  
7 171   Jacob Harwood-Bretnall   Stockport Harriers & AC   M   U15  
8 146   Henry Smith   Crewe & Nantwich AC   M   U15  
9 83   Eleanor Peters   Wirral AC   F   U15  
10 130   Grace Aimiuwu   Trafford AC   F   U15  
11 82   Edward Moore   Wirral AC   M   U15  
12 278   Molly Mills   Stockport Harriers & AC   F   U15  
13 13   Alfie Dodds   Bolton United Harriers & AC   M   U15  
14 353   Theo Kerr   Unattached   M   U15  
15 142   Harriet Wheeler   West Cheshire AC   F   U15  
16 187   Jemima Miles   Bury AC   F   U15  
17 183   Jamie Greenhalgh   Bolton United Harriers & AC   M   U15  
18 44   Ben Roberts   Preston Harriers   M   U15  
19 372   Zara Ogedengbe   Wirral AC   F   U15  
  
Shot - Pool 2 at 3.45pm
Lane No.   Name   Club   Sex   Age Group  
1 212   Kristen Badrock   Liverpool Harriers & AC   F   U13  
2 56   Cerys Jones   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
3 9   Alexander Blanchet   Burnley AC   M   U13  
4 140   Harriet Brooks   Unattached   F   U13  
5 159   Iris Beca   Bolton United Harriers & AC   F   U13  
6 321   Ruben Evans-Guillen   Warrington AC   M   U13  
7 127   Georgia Twist   Keighley & Craven AC   F   U13  
8 340   Seth Frearson   City of Stoke AC   M   U13  
9 161   Isaac Rourke   Sale Harriers Manchester   M   U13  
10 225   Libby Fook   Deeside AAC   F   U13  
11 300   Oscar Pichler   Blyth RC   M   U13  
12 30   Anna Vavoso   Blackpool Wyre & Fylde AC   F   U13  
13 312   Rebecca Kingston   Leeds City AC   F   U13  
14 290   Oliver Cooper   Bury AC   M   U13  
15 48   Bethany Pendlebury   Trafford AC   F   U13  



10% off Trespass outdoor gear. Enter code at checkout.
Online only. Code may be changed/withdrawn at any time in the event of misuse.
Email alan@batfl.co.uk for discount code

Your Advert Could Be Seen Here
Contact Us For More Details