See below for Facebook Feed


See right sidebar for Twitter Feed

You are here >> Home - News - News Item

News Item

9 April 2021

Open Meeting Results Saturday 10th April



  
T1 110m hurdles +1.8
1 128 David Naylor U20 M Crewe & Nantwich AC 15.70      
  
T2 100m hurdles +1.5
1 132 Drew Bradley U17 M Crewe & Nantwich AC 14.27      
2 262 Kresten Calvert U17 M Wirral AC 15.96      
3 383 Scarlett Whittaker U20 F Sale Harriers Manchester 16.51      
DNF 298 Neal Petley V50 M Warrington AC        
  
T3 80m hurdle +1.7
1 160 Georgia Donald U17 F Crewe & Nantwich AC 12.12      
2 271 Lisa Halliday U17 F Warrington AC 13.61      
3 66 Amelia Jordan U17 F Wirral AC 13.97      
  
T4 100m heat 1 +0.4
1 129 Debra Casson V50 F Longwood Harriers AC 15.70      
2 425 Tony Bowman V85 M Leeds City AC 16.58      
3 196 Jon Clarke V65 M West Cheshire AC 18.79      
  
T5 100m heat 2 -0.6
1 13 Abbey Bate U17 F Crewe & Nantwich AC 14.02      
2 90 Ava Barrett U17 F Wirral AC 14.12      
3 152 Francesca Giblin SEN F Trafford AC 14.25      
4 426 Victoria Baskett SEN F Sheffield University 14.46      
  
T6 100m heat 3 +1.8
1 139 Emily Rankin U17 F Preston Harriers 13.04      
2 373 Ruby Wisbey U17 F West Cheshire AC 13.23      
3 369 Renee Sinclair U17 F Trafford AC 13.28      
4 160 Georgia Donald U17 F Crewe & Nantwich AC 13.37      
5 82 Anita Saunders V50 F Pendle AC 13.38      
6 230 Kasie Mitchell U17 F Pendle AC 14.02      
  
T7 100m heat 4 +1.8
1 422 Thomas Danson U17 M Macclesfield Harriers & AC 12.22      
2 295 Natalia Isherwood SEN F Bristol & West AC 12.63      
3 387 Sebastian Valentine U17 M Trafford AC 12.80      
4 299 Neave McGhee U20 F Liverpool Harriers & AC 12.98      
5 177 Isabella Robinson U17 F Wirral AC 13.70      
  
T8 100m heat 5 +1.3
1 293 Moshood Yusuf U20 M Leeds City AC 11.91      
2 52 Alexander Thomson SEN M Whitemoss 12.10      
3 256 Kieran Gillespie SEN M Leeds City AC 12.24      
4 106 Charlie Ardley U17 M Sale Harriers Manchester 12.25      
5 87 Antony Leigh V55 M Crewe & Nantwich AC 12.33      
6 217 Joshua Hammond U20 M Manchester YMCA Harriers 12.34      
  
T9 100m heat 6 +1.2
1 165 Harrison Marfitt U17 M Longwood Harriers AC 11.81      
2 100 Callum Wain U17 M Macclesfield Harriers & AC 11.96      
3 132 Drew Bradley U17 M Crewe & Nantwich AC 12.01      
  
T10 100m heat 7 +0.9
1 267 Leivann Mcgillvary-Allert U20 M Longwood Harriers AC 11.41      
2 376 Sam Danson U20 M Macclesfield Harriers & AC 11.43      
3 389 Shay Hardman U20 M Menai Track & Field 11.64      
4 128 David Naylor U20 M Crewe & Nantwich AC 12.00      
  
T11 100m heat 8 -0.1
1 131 Dominic Bradley V40 M Crewe & Nantwich AC 11.21      
2 169 Harry Williams U20 M Manchester Harriers & AC 11.39      
3 91 Ben Verbickas U20 M Crewe & Nantwich AC 11.53      
4 64 Amaha Lawrence U20 M Leeds City AC 11.55      
5 354 Nils Rehm T46 SEN M South Glos AC 11.72      
6 115 Christ Mulumba U20 M Sale Harriers Manchester 12.95      
  
T12 100m heat 9 +0.3
1 171 Henry Nwoke U20 M Liverpool Harriers & AC 10.76      
2 120 Connor Wood SEN M Sale Harriers Manchester 11.01      
3 430 Zachary Price U20 M Menai Track & Field 11.04      
4 396 Taf Nyakurerwa SEN M Sale Harriers Manchester 11.45      
5 294 Muller Dos Santos SEN M Liverpool Harriers & AC 11.74      
  
T13 600m H1  
1 277 Luke Edwards SEN M Liverpool Pembroke & Sefton AC 84.71      
2 374 Rushawn Lewis SEN M Trafford AC 85.17      
3 156 Gareth Surman SEN M Trafford AC 90.20      
4 388 Seren Bundy-Davies SEN F Trafford AC 90.70      
  
T14 800m H1  
1 176 Isabel Holt U17 F Blackburn Harriers 2:30.58      
2 359 Olivia Russell U17 F Trafford AC 2:30.99      
3 282 Matilda Byrnes U17 F East Cheshire 2:32.79      
4 288 Megan White U17 F West Cheshire AC 2:42.57      
  
T15 800m H2  
1 269 Lewis Brown U17 M East Cheshire 2:19.31      
2 286 Maya Mansfield U17 F Trafford AC 2:24.45      
3 155 Gabrielle Phelan U17 F Wirral AC 2:24.63      
4 390 Siobhan Benson SEN F Liverpool University 2:27.61      
5 254 Kevin Pye V60 M Nottingham City AC 2:31.63      
6 362 Poppy Anderson U20 F Ilkley Harriers AC 2:32.73      
  
T16 800m H3  
1 268 Leo Cossham SEN M Hallamshire Harriers Sheffield AC 2:02.72      
2 99 Callum Gaunt U20 M Wakefield District Harriers & AC 2:03.25      
3 170 Hayden Mercer U17 M Blackburn Harriers 2:06.80      
4 265 Laurence Manley U20 M Macclesfield Harriers & AC 2:07.27      
5 153 Fraser Campbell U20 M West Cheshire AC 2:10.16      
6 300 Ned Silvey U17 M Trafford AC 2:13.21      
  
T17 800m H4  
1 167 Harry Ross-Hughes U20 M Wirral AC 1:57.59      
2 229 Kane Lee SEN M Yate & District AC 1:57.72      
3 180 Jack Hutchinson U20 M Hynburn AC 1:58.57      
4 109 Charlie Mansfield U20 M Trafford AC 2:00.72      
5 200 Joshua Carter U17 M Halifax Harriers AC 2:01.22      
6 192 Joe Monk SEN M Preston Harriers 2:06.62      
  
T18 300m  
1 400 Teleri Sion Lewis Jones U17 F Menai Track & Field 42.47      
2 292 Millie Bayman U17 F Trafford AC 43.55      
3 13 Abbey Bate U17 F Crewe & Nantwich AC 45.72      
4 233 Katelyn Swift U17 F Liverpool Pembroke & Sefton AC 53.15      
  
T19 400m H1  
1 138 Emily Jackson U20 F Warrington AC 61.98      
2 276 Lucy Mills SEN F Halifax Harriers AC 62.70      
3 287 Megan Lewis U20 F East Cheshire 63.93      
4 149 Faye Robinson U20 F Liverpool Harriers & AC 69.14      
5 254 Kevin Pye V60 M Nottingham City AC 70.51      
  
T20 400m H2  
1 100 Callum Wain U17 M Macclesfield Harriers & AC 55.10      
2 150 Fergus Garland U17 M West Cheshire AC 57.69      
3 300 Ned Silvey U17 M Trafford AC 59.12      
4 143 Erin Grime U20 F Trafford AC 60.04      
5 255 Kia-Licia Clarkson U20 F Sale Harriers Manchester 60.71      
  
T21 400m H3  
1 52 Alexander Thomson SEN M Whitemoss 55.84      
2 290 Michael Obi U20 M East Cheshire 57.32      
3 217 Joshua Hammond U20 M Manchester YMCA Harriers 60.30      
  
T22 400m H4  
1 145 Ethan Flaherty U20 M Liverpool Harriers & AC 49.45      
2 223 Joshua Ingham SEN M Preston Harriers 51.26      
3 23 Adam Jones SEN M Liverpool Pembroke & Sefton AC 52.58      
4 162 Graham Boreham SEN M Southport & Waterloo AC 53.89      
5 199 Joseph Turnbull U20 M Wirral AC 54.08      
6 256 Kieran Gillespie SEN M Leeds City AC 55.28      
  
T23 200m heat 1 -1.3
1 173 Holly Jessop U17 F Stockport Harriers & AC 29.24      
2 426 Victoria Baskett SEN F Sheffield University 30.20      
3 129 Debra Casson V50 F Longwood Harriers AC 33.36      
4 425 Tony Bowman V85 M Leeds City AC 36.67      
  
T24 200m heat 2 -1.2
1 373 Ruby Wisbey U17 F West Cheshire AC 28.17      
2 82 Anita Saunders V50 F Pendle AC 28.58      
3 177 Isabella Robinson U17 F Wirral AC 28.77      
4 357 Olivia Ashdown U20 F Warrington AC 29.24      
5 66 Amelia Jordan U17 F Wirral AC 30.23      
  
T25 200m heat 3 -0.8
1 295 Natalia Isherwood SEN F Bristol & West AC 26.27      
2 400 Teleri Sion Lewis Jones U17 F Menai Track & Field 26.69      
3 147 Evie Wild U20 F Stockport Harriers & AC 28.17      
4 143 Erin Grime U20 F Trafford AC 28.66      
  
T26 200m heat 4 +0.4
1 293 Moshood Yusuf U20 M Leeds City AC 24.56      
2 132 Drew Bradley U17 M Crewe & Nantwich AC 24.71      
3 165 Harrison Marfitt U17 M Longwood Harriers AC 25.41      
4 87 Antony Leigh V55 M Crewe & Nantwich AC 25.56      
5 106 Charlie Ardley U17 M Sale Harriers Manchester 26.25      
6 299 Neave McGhee U20 F Liverpool Harriers & AC 26.95      
  
T27 200m heat 5 -2.1
1 267 Leivann Mcgillvary-Allert U20 M Longwood Harriers AC 23.69      
2 124 Daniel Hill V40 M Lincoln Wellington AC 23.85      
3 389 Shay Hardman U20 M Menai Track & Field 24.08      
4 159 George Warburton U17 M Stockport Harriers & AC 24.09      
  
T28 200m heat 6 +1.5
1 101 Cameron Duff U20 M Sale Harriers Manchester 22.71      
2 131 Dominic Bradley V40 M Crewe & Nantwich AC 23.00      
3 64 Amaha Lawrence U20 M Leeds City AC 23.23      
  
T29 200m heat 7 +1.6
1 171 Henry Nwoke U20 M Liverpool Harriers & AC 21.63      
2 120 Connor Wood SEN M Sale Harriers Manchester 22.11      
3 430 Zachary Price U20 M Menai Track & Field 22.24      
4 29 Adam Mohamed SEN M Trafford AC 22.45      
5 130 Dion Marcos SEN M Sale Harriers Manchester 22.73      
6 396 Taf Nyakurerwa SEN M Sale Harriers Manchester 23.19      
  
T30 1500m heat 1  
1 166 Harry Miller-Reedman U20 M Stockport Harriers & AC 4:58.32      
2 140 Emily Russell U20 F Trafford AC 5:02.34      
3 110 Charlotte Rawstron U17 F Skyrac AC 5:04.95      
4 183 Jade Smith SEN F St Helens Sutton AC 5:12.22      
5 98 Caitlin Doohan U20 F Trafford AC 5:12.98      
6 368 Reilly Carson U17 F Bury AC 5:27.76      
7 190 Jodi Bemand U17 F West Cheshire AC 5:33.27      
8 117 Cleo Bentall U17 F Trafford AC 5:37.80      
9 270 Libby Martin U17 F Stockport Harriers & AC 6:09.77      
  
T31 1500m heat 2  
1 181 Jacob Droogmans SEN M Newcastle (staffs) AC 4:17.05      
2 378 Sam Langley U20 M Wakefield District Harriers & AC 4:27.03      
3 107 Charlie Deakin U20 M Kirkby Milers 4:28.99      
4 102 Cameron Oliver U17 M Kirkby Milers 4:29.28      
5 380 Sammy Hollins U17 M West Cheshire AC 4:31.72      
6 365 Rebecca Flaherty U17 F Bingley Harriers & AC 4:50.52      
7 65 Amelia Bratt U20 F Salford Harriers 5:00.32      
  
T32 1500m heat 3  
1 297 Nathan Gray SEN M Border Harriers 4:02.77      
2 421 Thomas Baines SEN M Bristol & West AC 4:05.46      
3 424 TJ Jones U17 M Wirral AC 4:05.57      
4 428 Will Strickley U17 M Wirral AC 4:06.58      
5 363 Raif Serif U20 M Vale Royal AC 4:07.47      
6 429 William Stanway U17 M Trafford AC 4:09.88      
7 259 Kieran Reynolds SEN M Border Harriers 4:11.75      
8 274 Lucas Milliken U20 M Salford Harriers 4:12.34      
9 209 Joshua Dutton U20 M Salford Harriers 4:16.50      
10 371 Robert Hodgson V40 M Border Harriers 4:24.24      
  
T33 300m hurdles  
1 174 Imogen Davenport U17 F Trafford AC 50.20      
2 271 Lisa Halliday U17 F Warrington AC 53.86      
  
T34 400m hurdles  
1 186 James Webster SEN M Liverpool Harriers & AC 54.79      
2 91 Ben Verbickas U20 M Crewe & Nantwich AC 57.50      
3 114 Chris Perry SEN M Exeter Harriers 59.15      
4 167 Harry Ross-Hughes U20 M Wirral AC 60.71      
5 199 Joseph Turnbull U20 M Wirral AC 61.02      
  
T35 3000m heat 1  
1 278 Luke Suffolk U20 M Preston Harriers 9:51.09      
2 148 Fabian Schiller U17 M Lancaster & Morecambe AC 9:53.04      
3 136 Ellen Mary Kearney U20 F Wirral AC 10:01.76      
4 47 Alex Kelly U17 M Liverpool Harriers & AC 10:08.37      
5 76 Andrew Bromley SEN M Prestatyn Running Club 10:09.12      
6 263 Lauren Dickson SEN F Lasswade AC 10:09.95      
7 198 Joseph Daly U17 M Trafford AC 10:28.83      
8 22 Abby Stratton U17 F Blackburn Harriers 10:29.03      
9 370 Richard Farrar V50 M Wirral AC 10:30.13      
10 118 Codie Dewhurst U17 M Blackburn Harriers 10:30.73      
11 175 India Elliott SEN F Wakefield District Harriers & AC 10:49.11      
12 135 Elizabeth Wareing U17 F Lancaster & Morecambe AC 10:54.39      
13 154 Freya Griffiths U17 F Trafford AC 10:54.58      
14 360 Paige Watson U17 F Wakefield District Harriers & AC 11:01.06      
15 391 Sophie Huxtable U17 F Lancaster & Morecambe AC 11:01.84      
16 116 Clara Pettitt SEN F Vale Royal AC 11:39.43      
  
T36 3000m heat 2  
1 157 George Lewis SEN M East Cheshire 8:43.89      
2 185 James Knockton U17 M Trafford AC 8:47.52      
3 133 Edward Pettitt U20 M Vale Royal AC 8:53.09      
4 108 Charlie Hobson U20 M Sale Harriers Manchester 8:58.20      
5 144 Ethan Brady-Jones U17 M Wirral AC 9:01.89      
6 85 Anthony O'Brien V50 M Liverpool Pembroke & Sefton AC 9:06.99      
7 214 Joshua Hale U20 M Wirral AC 9:15.15      
8 279 Mackenzie Woodward U20 M Liverpool Harriers & AC 9:15.48      
9 285 Matthew Russell U17 M Trafford AC 9:16.57      
10 284 Matthew Brennan U20 M Liverpool Harriers & AC 9:18.31      
11 377 Sam Flaherty U20 M Liverpool Harriers & AC 9:20.60      
12 379 Sam Smyth U17 M Bury AC 9:44.31      
13 168 Harry Sweeney U20 M Liverpool Harriers & AC 9:53.97      
14 393 Steven Doxey V60 M Swinton Running Club 11:35.01      
  
T37 5000m  
1 119 Connor Milnes SEN M Hallamshire Harriers Sheffield AC 15:13.11      
2 146 Euan Brown SEN M Hallamshire Harriers Sheffield AC 15:13.12      
3 137 Elliot Smith U20 M Newcastle (staffs) AC 15:37.20      
4 158 George Phillips SEN M City of York AC 15:37.70      
5 193 John Birch SEN M Hallamshire Harriers Sheffield AC 15:39.02      
6 121 Cynog Williams U20 M Trafford AC 15:54.12      
7 127 David Lewis SEN M Hallamshire Harriers Sheffield AC 15:58.75      
8 423 Thomas Smales U20 M Barton & District AC 16:14.04      
9 46 Alex Flaherty U20 M Bingley Harriers & AC 16:17.98      
10 281 Mark Cage SEN M Blackheath & Bromley AC 16:21.36      
11 356 Oliver Donkin U20 M Barton & District AC 16:24.35      
12 126 David Hudson V45 M Salford Harriers 16:46.14      
13 163 Gregan Clarkson V35 M Kingston-Upon-Hull AC 16:53.59      
14 264 Lauren McNeil SEN F Hallamshire Harriers Sheffield AC 17:01.32      
15 280 Marcus Preedy SEN M Rossendale Harriers & AC 17:04.51      
16 392 Steve Hallas V45 M Preston Harriers 17:41.07      
17 194 John Convery V55 M Bingley Harriers & AC 17:44.04      
18 77 Andrew Kaar SEN M Ealing Southall & Middlesex AC 18:33.09      
  
Hammer  
1 187 Jasmine Richardson U17 F Sale Harriers Manchester 37.76      
2 141 Emma Harrison U17 F Preston Harriers 37.28      
3 40 Alan Plumb V40 M Burnley AC 36.70      
4 296 Natalie Owen U20 F Menai Track & Field 36.51      
5 172 Holly Benson U20 F Stockport Harriers & AC 34.83      
6 372 Rosie Lasseter U20 F Stockport Track & Field 33.34      
7 352 Nicky Saunders U17 F Blackburn Harriers 31.37      
8 125 Dave Brown V55 M Liverpool Pembroke & Sefton AC 28.65      
9 252 Kerrie Buckley V40 F Trafford AC 28.14      
10 397 Talia Ball U17 F Blackpool Wyre & Fylde AC 25.98      
11 394 Susan Ball V45 F Blackpool Wyre & Fylde AC 24.27      
12 233 Katelyn Swift U17 F Liverpool Pembroke & Sefton AC 21.32      
13 353 Nicola Swift V40 F Liverpool Pembroke & Sefton AC 13.44      
  
Discus - Pool 1  
1 191 Joe Martin SEN M Gateshead Harriers 49.08 (2kg)    
2 97 Caden Uzoigwe U17 M Trafford AC 43.84 (1.5kg)    
3 189 Jenny Pyatt SEN F Liverpool Pembroke & Sefton AC 39.82 (1kg)    
4 384 Scott Jones SEN M Trafford AC 35.97 (2kg)    
5 84 Anna Peers SEN F Blackburn Harriers 35.34 (1kg)    
6 125 Dave Brown V55 M Liverpool Pembroke & Sefton AC 34.30 (1.5kg)    
7 225 Kamal Benissad SEN M Sale Harriers Manchester 34.23 (2kg)    
8 387 Sebastian Valentine U17 M Trafford AC 33.50 (1.5kg)    
9 431 Lee Doyle SNR M Trafford AC 31.98 (2kg)    
10 40 Alan Plumb V40 M Burnley AC 29.16 (2kg)    
11 352 Nicky Saunders U17 F Blackburn Harriers 28.97 (1kg)    
12 361 Patrick Harris SEN M Menai Track & Field NM (2kg)    
  
Discus - Pool 2  
1 122 Damon Cripps V50 M Worcester AC 31.44      
2 243 Katy Coupland V45 F Southport & Waterloo AC 28.49      
3 399 Tegan Wilson U20 F City of York AC 25.05      
4 394 Susan Ball V45 F Blackpool Wyre & Fylde AC 24.33      
5 367 Rebekah Hopper U20 F Wigan & District Harriers & AC 23.90      
6 296 Natalie Owen U20 F Menai Track & Field 23.81      
7 111 Charlottte Farrar U17 F Wirral AC 22.74      
8 364 Rebecca Fisher U17 F Lsarrc Juniors 22.16      
9 252 Kerrie Buckley V40 F Trafford AC 21.98      
10 233 Katelyn Swift U17 F Liverpool Pembroke & Sefton AC 20.92      
11 353 Nicola Swift V40 F Liverpool Pembroke & Sefton AC 14.94      
12 249 Kelsey-Lili Ogedengbe U17 F Wirral AC 14.22      
  
Shot - Pool 1  
1 385 Scott Lincoln SEN M City of York AC 20.29 (7.26kg)    
2 97 Caden Uzoigwe U17 M Trafford AC 14.53 (5kg)    
3 384 Scott Jones SEN M Trafford AC 13.00 (7.26kg)    
4 361 Patrick Harris SEN M Menai Track & Field 12.99 (7.26kg)    
5 289 Michael Martin V35 M Trafford AC 11.88 (7.26kg)    
6 395 Suzzanne Palmer SEN F Derby AC 11.87 (4kg)    
7 40 Alan Plumb V40 M Burnley AC 11.68 (7.26kg)    
8 225 Kamal Benissad SEN M Sale Harriers Manchester 11.67 (7.26kg)    
9 387 Sebastian Valentine U17 M Trafford AC 10.51 (5kg)    
10 249 Kelsey-Lili Ogedengbe U17 F Wirral AC 9.37 (3kg)    
  
Shot - Pool 2  
1 84 Anna Peers SEN F Blackburn Harriers 10.12      
2 182 Jacob Fletcher SEN M Trafford AC 9.08      
3 66 Amelia Jordan U17 F Wirral AC 8.89      
4 252 Kerrie Buckley V40 F Trafford AC 8.64      
5 296 Natalie Owen U20 F Menai Track & Field 8.26      
6 111 Charlottte Farrar U17 F Wirral AC 8.15      
7 383 Scarlett Whittaker U20 F Sale Harriers Manchester 7.76      
8 397 Talia Ball U17 F Blackpool Wyre & Fylde AC 7.10      
9 152 Francesca Giblin SEN F Trafford AC 7.02      
10 394 Susan Ball V45 F Blackpool Wyre & Fylde AC 6.88      
11 353 Nicola Swift V40 F Liverpool Pembroke & Sefton AC 6.18      
12 90 Ava Barrett U17 F Wirral AC 6.15      
13 96 Bethany Swift U20 F Liverpool Pembroke & Sefton AC 5.36      
  
Javelin - Pool 1  
1 355 Oliver Atkinson U17 M Crewe & Nantwich AC 43.72      
2 104 Cameron Unsworth U17 M Trafford AC 42.63      
3 166 Harry Miller-Reedman U20 M Stockport Harriers & AC 41.51      
4 182 Jacob Fletcher SEN M Trafford AC 38.73      
5 84 Anna Peers SEN F Blackburn Harriers 36.73      
6 125 Dave Brown V55 M Liverpool Pembroke & Sefton AC 36.33      
7 70 Amy Cook U20 F Birchfield Harriers 34.43      
8 89 Aron Wyn Jones U20 M Menai Track & Field 34.08      
9 164 Harley Wilson U17 M City of York AC 33.63      
10 375 Sam Coupland U20 M Southport & Waterloo AC 33.16      
11 352 Nicky Saunders U17 F Blackburn Harriers 27.79      
12 96 Bethany Swift U20 F Liverpool Pembroke & Sefton AC 15.47      
  
Javelin - Pool 2  
1 262 Kresten Calvert U17 M Wirral AC 37.52 (700g)    
2 17 Abbi Parkinson U20 F Menai Track & Field 34.19 (600g)    
3 105 Celine Virton U20 F St Helens Sutton AC 27.73 (600g)    
4 368 Reilly Carson U17 F Bury AC 27.32 (500g)    
5 367 Rebekah Hopper U20 F Wigan & District Harriers & AC 25.70 (600g)    
6 266 Lee Coupland V45 M Southport & Waterloo AC 23.44 (800g)    
7 112 Chloe Molyneux U17 F Chorley Athletic & Triathlon Club 23.17 (500g)    
8 270 Libby Martin U17 F Stockport Harriers & AC 20.05 (500g)    





Back to News List



We are raising funds for a new track, please click here to help us reach our goal.


10% off Trespass outdoor gear. Enter code at checkout.
Online only. Code may be changed/withdrawn at any time in the event of misuse.
Email alan@batfl.co.uk for discount code



the Longfords Conference & Function Suite for ALL members!

Your Advert Could Be Seen Here
Contact Us For More Details



New Site created by Ian Salisbury 2008